Realizujemy strony internetowe dla deweloperów, zarówno firmowe, jak i dla konkretnych inwestycji mieszkaniowych lub komercyjnych. Oprócz zamówionych przez klienta modułów IMOWW strona dla dewelopera zawierać może także interaktywny model inwestycji, który w najlepszy sposób obrazuje klientom poszukującym budynek, rozkład piętra i dokładną lokalizację poszczególnych nieruchomości na piętrze.

Strony są zintegrowane z naszym bardzo popularnym programem IMO, który pozwala na zarządzanie danymi inwestycji i wszystkich występujących w nich nieruchomości. IMO posiada także funkcje CRM. Wprowadzone do programu informacje o ofercie mieszkań, domów lub pomieszczeń komercyjnych w danej inwestycji są automatycznie eksportowane na stronę internetową. Można także zarządzać statusami nieruchomości np. dostępna, sprzedana, wynajęta, zarezerwowana. Program IMO umożliwia eksport ofert do prawie 100 portali ogłoszeniowych (dotyczy wersji płatnej). Można także udostępniać oferty wybranym agencjom nieruchomości za pośrednictwem systemu wymiany ofert IMOMLS dostępnego z poziomu programu IMO, zwiększając tym samym szansę dotarcia do klientów poszukujących.

Projekt graficzny strony internetowej dla dewelopera może bazować na projektach szablonowych z naszej oferty lub zostać stworzony od podstaw według indywidualnych wymagań dewelopera i z uwzględnieniem specyfiki inwestycji.

Podstawowy cennik strony WWW dla dewelopera jest dostępny tutaj.

Adresy przykładowych realizacji dla deweloperów:

www.zywieckainwestycja.pl
www.kaliny73.pl
www.debowezacisze.eu
www.kosciuszki19.pl
willowapolana.vibaengineering.com